خودرو شما با کار مکس زبان باز می‌کند

«کار مکس» خودرو شما را هوشمند می‌کند و می‌توانید زبانش را بفهمید. از طریق این فناوری خودروی شما عیب‌یابی(دیاگ) می‌شود و در زمان و هزینه شما صرفه‌جویی می‌کند. همچنین این امکان را به شما می‌دهد که میزان کارکرد و زمان رانندگی خود را به تفکیک مشاهده کنید.

نگران گارانتی خودرو خود نباشید

کار مکس فناوری است که بر روی خودرو شما نصب می‌شود و بر روی سیستم خودرو هیچ اخلالی ایجاد نمی‌کند. پس نگران نباشید که در این فرآیند خودرو شما از گارانتی خارج شود، همه چیز سر جای خود خواهد بود.

با کار مکس از محل دقیق خودرو‌تان مطلع شوید

کار مکس این امکان را در اختیار شما قرار می‌دهد که در هر زمان و مکانی از محل دقیق خودروتان مطلع شوید. ضمن این که، این اطلاعات را می‌توانید در اختیار اطرافیان مورد اعتمادتان قرار دهید تا از موقعیت شما آگاه شوند. پس دیگر خیالتان راحت است که در جاده تنها نیستید و در صورت نیاز عزیزانتان به کمک شما می‌آیند. یا وقتی به همراه اقوام و دوستان خود با چند خودرو سفر می‌کنید، از موقعیت دیگر همسفرانتان مطلع می‌شوید و با خیال راحت سفر می‌کنید. ضمن این که این قابلیت در مواقعی مانند سرقت خودرو به کمک شما خواهد آمد.

کنترل خودرو را از راه دور به دست بگیر

با کار مکس می‌توانید علاوه بر محل رفت و آمد خودرو، به ساعت و دقت رانندگی نیز نظارت داشته باشید. در نتیجه اگر کارفرما هستید و انواع خودرو‌ها و راننده‌ها زیرمجموعه شما هستند، این امکان را خواهید داشت که از زمان و مکان، نوع رانندگی و بسیاری از موارد دیگر آنها مطلع شوید.

مجموع و میانگین میزان مصرف سوخت، میانگین و بالاترین سرعت خودرو، دمای موتور، مقدار مسافت طی شده و زمان کارکرد خودرو (زمان رانندگی و توقف) از معیارهایی هستند که کار مکس در اختیار شما قرار می‌دهد و در کسب و کار شما موثر خواهد بود.

این نکته را هم به یاد داشته باشید که با کار مکس می‌توانید چندین خودرو را با یک حساب کاربری کنترل کنید. پس، از موقعیت و خطاهای تشخیص داده شده توسط هر خودرو به تفکیک مطلع می‌شوید. به این صورت اگر هر خودرویی با مشکل مواجه باشد، می توانید از طریق پلتفرم «کار مکس» خدمات دریافت کنید.

مشتریان بالقوه

پیش‌بینی می‌شود مشتریان بالقوه کار مکس این گروه‌ها باشد:

  1. سازمان‌های دولتی مانند ادارات آب و برق و گاز، شرکت نفت‌، آتشنشانی و غیره که برای روند فعالیت خود بر عملکرد خودرو‌ها متمرکز هستند.
  2. شرکت‌های خصوصی مانند شرکت‌های پخش و شرکت‌هایی که راننده‌ی خارج از سازمان دارند.
  3. شرکت‌های بیمه و ارائه خدمات خودرویی.
  4. افراد حقیقی که نیاز به دستگاهی برای مدیریت و هوشمندسازی خودرو خود دارند.
  5. پدر و مادرهایی که برای قرار دادن خودرو در اختیار فرزندانشان دارای نگرانی‌هایی هستند که با امکانات این فناوری رفع می‌شود.

روش‌های خرید

دستگاه‌های کار مکس را می‌توانید از یکی از روش‌های زیر تهیه کنید:

  1. مراجعه به فروشگاه‌های لوازم جانبی و تزئینات خودرو در سطح شهر تهران
  2. خرید اینترنتی (به زودی)
  3. تماس با واحد فروش کار مکس

مزایای استفاده از اپلیکشن کار مکس

نگران اتفاق‌های غیر منتظره نباشید و خودتان کارشناس خودروی خود شوید. از امکانات فراهم شده در دستگاه کار مکس نهایت استفاده را ببرید و لذت رانندگی بی‌دغدغه را تجربه کنید.
عیب یابی خودرو
مشاهده موقعیت خودرو (GPS )
گزارشات عملکرد خودرو
مشاهده جزئیات هر سفر
گزارشات رفتار رانندگی
رانندگی ایمن
تخفیف در حق بیمه
عیب یابی خودرو
چنانچه خودروی شما دچار خرابی شود، می‌توانید خطای رخ داده را از گوشی خود به زبان ساده و قابل فهم مشاهده کرده و از وضعیت خودروی خود باخبر شوید. این خطاها به تفکیک هر خطا و زمان وقوع آن بر روی گوشی شما ثبت می‌شود. همچنین امکان ارسال درخواست از طریق سامانه گاراژ به سرویس دهندگان سطح شهر تهران فراهم است.
(GPS)مشاهده موقعیت خودرو
با کار مکس به راحتی می‌توانید از موقعیت کنونی خودروی خود اطلاع پیدا کنید و از فاصله خود با خودرو مطلع شوید. ضمن این که کمک می‌کند از وضعیت ترافیک خیابان‌های اطراف مطلع شوید و بهترین مسیر را برای حرکت دنبال کنید.
گزارشات عملکرد خودرو
کار مکس«مجموع و میانگین میزان مصرف سوخت»، «میانگین و بالاترین سرعت خودرو»، «دمای موتور»، «مقدار مسافت طی شده» و «زمان کارکرد خودرو (زمان رانندگی و توقف)» خودرو شما را بررسی می‌کند. این امکان در اختیار شما قرار دارد تا این اطلاعات را با بازه‌های متفاوت آنها را مقایسه کنید. به این صورت می‌توانید برای بهینه‌سازی آنها اقدام کرده و در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید.
مشاهده جزئیات هر سفر
از کجا آمده‌اید و به کجا رفته‌اید؟ سفرهای خود را به تفکیک مشاهده کرده و در بازه‌های مختلف زمانی از گزارش‌ آن اطلاع پیدا کنید. علاوه بر مواردی که در بند پیش اشاره شد، ترمز شدید و شتاب سریع برای هر سفر، زمان شروع سفر، مبدا و فاصله تا مقصد، زمان پایان سفر و رسیدن مقصد برای هر استارت زدن و خاموش کردن خودرو در تاریخچه گوشی شما نگهداری می‌شود. در صورت لزوم می توانید از این اطلاعات استفاده کنید.
گزارشات رفتار رانندگی
کار مکس از امکانی به عنوان «لیدربورد» برخوردار است. به این صورت که می توانید تحلیل رفتار رانندگی در بازه‌های هفتگی، ماهانه و سالانه را دریافت کنید و آن را با دیگر راننده‌ها مقایسه کنید. مقایسه این گزارشات در لیدربورد‌های عمومی و اختصاصی امکان‌پذیر است که برای سازمان‌ها کاربرد فراوانی دارد.
رانندگی ایمن
ثبت اطلاعات، اشتراک گذاری و لیدربور در کار مکس، این امکان را در اختیار دارندگان کسب‌و‌کار قرار می‌دهد تا بتوانند روند فعالیت کاربران را بررسی و آنها را مقایسه کنند. به این صورت که در کسب‌و‌کارها رانندگان کم‌خطرتر تشویق شوند. همچنین دارندگان کسب‌و‌کارهایی که با خودرو و راننده سر و کار دارند، حتی تاکسی‌های آنلاین، می‌توانند در صورت ایجاد خطر از سوی راننده یا مشکلات خودرو، از آن مطلع شوند.
تخفیف در حق بیمه
استفاده کنندگان از سامانه «کار مکس» می‌توانند با ارائه اطلاعات رفتار رانندگی خود به شرکت‌های بیمه‌ای، از تخفیف‌های مربوط به رفتار بهینه خود استفاده کرده و حق بیمه کمتری پرداخت کنند.