سـامانه هوشمند ردیـابی خودرو
madein
خدمات پشتیبانی کارمکس
کارمکس با سرلوحه قرار دادن این اصل که مشتری، سرمایه گران بها و مایه حیات سازمان است، خدمات پس از فروش را مهمترین فرآیند در جذب و نگهداری مشترکین خود می داند کارمکس با به کارگیری تجربیات تمامی شرکت ها و سازمان های فعال در این حوزه و همچنین استفاده از تمامی پشتوانه‌های علمی و فنی خود در ارایه‌ی خدمات به هزاران مشتری، می‌کوشد تا شیوه‌های موثری را در پشتیبانی از خدمات خود در پیش گیرد
مهم‌ترین ویژگی‌های خدمات پشتیبانی کارمکس
استفاده از نیروهای پشتیبانی متعهد و متخصص:

بهره‌گیری از کارکنان و متخصصانی که به صورت ویژه از روحیه‌ی احترام و همدلی با مشتری، صبر و حوصله در پی‌گیری مشکلات مشتریان برخوردار باشند، شیوه‌ی رایج در انتخاب کارشناسان پشتیبانی کارمکس است. این کارشناسان از میان نیروهایی انتخاب می‌شوند که دانش کافی برای پاسخ‌گویی به سوال‌های مشتریان را داشته باشند و مشتریان را به گونه‌ای راهنمایی کنند که آنان با صرف کم‌ترین زمان و هزینه به پاسخ‌های کارساز برای مشکلات خود دست یابند.

طراحی سیستم پاسخگویی فاقد پشت خطی و جلوگیری از انتظار مشترکین :

کارمکس به طراحی سرویس سانترال تلفن مرکزی خود -بر اساس تجربیات کارشناسان مجرب در این حوزه- پرداخته است به گونه ای که هیچ یک از مشترکین در پشت خطوط یا خطوط اشغال این شرکت نخواهند ماند و در کوتاه ترین زمان توسط کارشناسان راهنمایی و رفع مشکل خواهند شد. همچنین کارمکس با در نظر گرفتن خطوط تلفن همراه برای حوزه های مختلف خدماتی خود که در اختیار کارشناسان پشتیبانی شرکت می باشد تا حد ممکن دسترسی به تیم پشتیبانی شرکت را تسهیل نموده است .

چابکی در ارائه خدمات پشتیبانی:

این ویژگی به عنوان یکی از ارزش های سازمانی و ارکان جهت ساز شرکت کارمکس نیز می باشد ، بدین ترتیب که تمامی کارشناسان و نیروهای پشتیبانی کارمکس تلاش می‌کنند مشکلات مشتریان را در کوتاه ‌ترین زمان ممکن برطرف سازند. رسیدگی به مشکلات هر مشتری توسط یک تیم مشخص و در کوتاه‌ترین زمان از طریق برقراری تماس تلفنی یا مراجعه حضوری در همان روز صورت می پذیرد.

ارسال کارشناس فنی حضوری در کوتاه ترین زمان :

به منظور رفاه حال آن دسته از مشتریانی که بنا به هردلیلی موفق به بر طرف نمودن مشکل خود نشده اند این سرویس می تواند راه گشای مشتریان باشد . آرزوی ما آسودگی خاطر و اطمینان شما در بهره مندی از خدمات کارمکس می باشد.

شرایط پشتیبانی کارمکس